Online kurzy Excelu – 3 dôvody, prečo sa zídu aj vám

Online kurzy Excelu sa v dnešnej dobe ešte viac dostávajú do popredia. Situácia spôsobená terajšou pandémiou nám ukázala, ako dôležité sú v dnešnej dobe počítačové zdatnosti. Mnohí ľudia sa v životopisoch oháňajú svojimi zdatnosťami v rámci programov Microsoft Office. Skutočnosť je však taká, že každý síce vie vytvoriť jednoduchý textový dokument vo Worde či prezentáciu v Power Pointe, no len málokto vie reálne narábať s programom Microsoft Excel. Tento program je pre mnohých doslova španielskou dedinou a veľa ľudí ani len netuší, aké možnosti prináša. Excel nie je len o vytváraní prehľadných tabuliek. Jeho hlavným benefitom je rýchle prevádzanie veľkého množstva výpočtov. Súčasťou Excelu sú rozličné funkcie týkajúce sa finančníctva, štatistiky a pokročilej matematiky, ktoré vám umožnia uskutočňovať komplexné výpočty prostredníctvom niekoľkých klikov. Nehovoriac o nekonečných možnostiach tvorby grafov. Inými slovami, ovládanie programu Microsoft Excel sa zíde takmer každému, či už na pracovné, študijné, alebo voľnočasové účely. Toto sú 3 hlavné dôvody, prečo sa online kurzy Excelu zídu aj vám.
Predstavte si, že vám šéf v práci pridelí zadanie, spraviť priemer z 50 číselných hodnôt. Ako by ste toto zadanie splnili? Možno by ste sa čudovali, no drvivá väčšina ľudí by zobrala kalkulačku, papier, a začala manuálne počítať. A to za cenu veľmi dlhého počítania s pomerne veľkým rizikom chyby. Ak ovládate Excel tipy a triky, všetky základné aj pokročilé číselné operácie dokážete prevádzať prostredníctvom niekoľkých klikov. Do programu skopírujete hodnoty, zvolíte požadované Excel funkcie a za pár sekúnd máte výsledok, ktorý je stopercentne presný a bezchybný. Všetky pracovné zadania tak vybavíte rýchlosťou blesku a svoj ušetrený čas môžete radšej venovať iným, zábavnejším a prospešnejším veciam.
Všetci zamestnávatelia veľmi dobre vedia, aké širokospektrálne využitie má Excel, preto si veľmi cenia ľudí, ktorí zavŕšili kurz Excel. Ak poznáte Excel do hĺbky, pre vášho zamestnávateľa to prináša veľké benefity, keďže vie, že vašu prácu dokážete vykonať rýchlo a precízne. Možno neuveríte, ale častokrát sú to práve schopnosti v programe Microsoft Excel, na základe ktorých sa zamestnávatelia rozhodujú, či človeka prijmu na danú pozíciu. Certifikát, že Excel ovládate na pokročilej úrovni, vás postaví vysoko nad všetkých ostatných uchádzačov, ktorí poznajú akurát tak jeho ikonku. Výhodu budete mať aj v prípade, že sa rozhodnete požiadať o povýšenie v práci.
Od výhod samotného Excelu prejdime na výhody, ktoré prinášajú práve online kurzy Excelu. Na rozdiel od „offline“ kurzov ich môžete absolvovať kedykoľvek a z pohodlia domova. Nemusíte nikam cestovať a všetko si môžete okamžite vyskúšať na svojom počítači. Online kurzy vám tak zaberú minimum času, no naučíte sa maximum cenných informácií. Benefitom je aj skutočnosť, že v kurze Excel online získavate všetky informácie na jednom mieste. Ak sa rozhodnete ušetriť a budete sa učiť narábať s Excelom svojpomocne, zaberie vám to niekoľkonásobne viac času. Naviac, nedostanete sa ku všetkým informáciám. V neposlednom rade, kurz Excel online vám po absolvovaní vystaví aj certifikát, ktorým sa môžete kedykoľvek preukázať, napríklad svojmu potenciálnemu zamestnávateľovi. Tak vidíte, online kurzy Excelu prinášajú radu výhod, ktoré ocení prakticky každý. A to najlepšie? Na online kurz Excelu sa môžete prihlásiť kedykoľvek, najlepšie ešte dnes. Tak neváhajte a povýšte svoje počítačové znalosti na novú úroveň aj vy a zjednodušte si život!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *