MBA štúdium ako letná investícia do Vašej budúcnosti

Žijeme v dobe, kedy je nutné robiť pre svoju budúcnosť a kariéru úplné maximum a vytvárať si určitú konkurenčnú výhodu na trhu práce pred ostatnými. Kým niektorí skúšajú rekvalifikačné kurzy či štúdium jazyka, vy skúste vsadiť na MBA štúdium, ktoré zahájte už počas tohto leta!

Štúdium Master of Business Administration (MBA) predstavuje moderný koncept manažérskeho vzdelávania, ktorý premieta teóriu priamo do manažérskej praxe. Časovo flexibilné štúdium MBA predstavuje prakticky zamerané vzdelanie pre stredný a vyšší manažment, špecialistov, podnikateľov i vedúcich zamestnancov verejnej správy. Business Institut prináša lákavú a modernú online formu MBA štúdia, ktorá je vhodná pre každého, kto chce skĺbiť štúdium so svojím voľným časom, kariérou, rodinou, či svojimi záujmami. Práve preto je vhodné využiť leto a letné prázdniny a spraviť niečo pre svoju kariéru.

Online MBA štúdium je ročný program, ktorý prebieha výhradne online, bez nutnosti osobnej účasti na vyučovaní. Podstata štúdia prebieha prostredníctvom e-learningu, platformy, ktorú vyvinul Business Institut pre svojich študentov. Dômyselná technológia umožňuje každému študentovi mať svoje štúdium, materiály, knižnicu, či chat s lektorom k dispozícii kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Cestujete na letnú dovolenku? Využite cestu v dopravnom prostriedku, či na pláži a študujte. 

K štúdiu MBA je v online forme na výber až 17 MBA programov, ktoré zahŕňajú rôzne oblasti zo sveta biznisu, obchodu, marketingu, ale zameriavajú sa aj na úzko špecializované pozície, v ktorých môže MBA pomôcť, ako napríklad zdravotníctvo, reality, či informatika. Stačí si iba vybrať jeden program, ktorý vás zaujíma, alebo v ktorom by ste sa chceli vzdelávať, zaslať si prihlášku k štúdiu MBA a začať môžete kedykoľvek, prakticky aj ihneď.

Štúdium MBA je dôležitým rozhodnutím a určite ovplyvní celý život. Rovnako aj výber inštitúcie, ktorej zveríte svoje vzdelanie je dôležitým rozhodnutím. V princípe sa študenti rozhodujú na základe referencii absolventov, úspechu, ktorí absolventi vďaka štúdiu dosiahnu, dôležitá je aj ponuka programov, či finančné hľadisko. Všetky atribúty skvelo napĺňa Business Institut. Výber programov je naozaj bohatý, desiatky spokojných a úspešných absolventov potvrdzujú, že, štúdium MBA na Business Institut sa naozaj vyplatí. Momentálne prebieha aj akcia, štúdium môžete mať za výrazne lacnejšiu sumu. Nad rámec toho je pripravených množstvo benefitov a ďalšie výhody plynúce zo štúdia.

Business Institut má za sebou niekoľkoročné skúsenosti, spokojných absolventov a výskumy, ktoré potvrdili, že po skončení štúdia našli absolventi finančne zaujímavejšie uplatnenie ako predtým a kariérne sa posunuli.

Obavy, či sa vám vložené finančné prostriedky vrátia sú neopodstatnené. Titul MBA vám otvorí úplne nové možnosti, rozšírite si svoje vedomosti, nadobudnete nové poznatky, spoznáte nových ľudí. 

So štúdiom na MBA je možné začať kedykoľvek, je plne flexibilné a riadite si ho iba vy na základe vášho časového harmonogramu.

Neváhajte a začnite so štúdiom MBA už teraz, využite leto a získajte kariérny náskok pred konkurenciou.