Študovať MBA je prínos! Neveríte? Presvedčte sa sami

Vo svetle dnešných dynamických zmien je dôležité pracovne nestagnovať, ale postupovať. Skvelou možnosťou ako sa zlepšiť a takzvane nezaspať je získať profesijný titul Master of Business Administration (MBA). Štúdium tohto titulu je jednou z ciest ako sa udržať stále v dobrej pracovnej forme a zároveň si v týchto neľahkých časoch finančne prilepšiť.

Pod slovným spojením titul MBA sa skrýva profesijné postgraduálne vzdelanie. Oproti klasickému vysokoškolskému štúdiu je najväčším rozdielom jeho zameranie na získanie a rozvíjanie praktických znalostí aj zručností v oblastiach manažmentu. Ide teda o vzdelanie, ktoré nemá váhu iba na akademickej pôde, ale predovšetkým v reálnych situáciách a pri rozvoji Vašej kvalifikácie. Základom úspechu je komplexný rozvoj študentov, ktorý je odlišný od školského systému.

Určite Vám napadla otázka, ktorá vzdelávacia inštitúcia je tá najlepšia, ktorá má tú najlepšiu kvalitu a cenu? Ktorej zveriť svoje financie a svoj čas? Rôzne inštitúcie majú iné ceny a odlišnú kvalitu vzdelania. Výborným príkladom rozumnej ceny a zaručenej kvality je European School of Business & Management (ESBM). Významní sú svojou ústretovosťou, kvalitou štúdia a tímom lektorov, ktorý patrí medzi špičku na českom a slovenskom trhu.

ESBM ponúka svojím záujemcom a študentom bohatú ponuku špecializácií MBA štúdia. Medzi obľúbené špecializácie neodmysliteľne patrí MBA Leadership a soft skills, ktorá je zameraná predovšetkým na prakticky využiteľné poznatky v oblasti riadenia. Jej cieľom je študentov naučiť nie len riadiť, ale predovšetkým viesť – teda pochopiť, ako sa stať správnym lídrom a účinne motivovať svojich podriadených k čo najlepším výsledkom. Špecializácia sa zameriava na rozvoj a nácvik tzv. soft skills, teda organizačných, vodcovských a komunikačných schopností. 

To, že investícia do štúdia MBA sa vyplatí, potvrdzujú aj výsledky prieskumu realizovaného v spolupráci s agentúrou MEDIAN. Návratnosť investície už do dvoch rokov potvrdilo až 71% respondentov. Prieskum taktiež ukázal, že 91% opýtaných považuje za hodnotné pracovné a obchodné kontakty, ktoré získali pri osobných stretnutiach počas spoločných seminárov a diskusií s ostatnými študentmi či absolventmi ESBM. Neodkladajte to a prihláste sa na štúdium ešte dnes! Vyplniť prihlášku Vám nezaberie viac ako 2 minúty.